22-04-2018

Jubbega, 1.20
VZH/IPO/SPH
KM(s) : C Jaspers
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 T. Kroon-v.d Heide 1.20 Raisa-Rockette van 't Sweko DM IPOI 50 50 0 Geblesseerd/teruggetrokken
2 P. Breimer 1.14 Gura v.d.Groote Maat DM SPHI 86 86 Goed
3 R. Meester-v.d. Heide 1.20 Roxette-Roya v 't Sweko DM SPHI 20 0 Onvoldoende
4 K. van der Zee VDH Zendor Zicco von Muncherschloss DH SPHII 48 0 Onvoldoende
5 N. Taekema 1.20 Valco van d. Wolferskroon DH SPHII 15 0 Onvoldoende
6 R. Taekema 1.20 Yarre v.d. Wolferskroon DH VZH 52 + + +
7 L. Bellekom NVBH Ollie xTH VZH 45 + + +


22-04-2018

Jubbega, 1.20
Regio Kampioenschap
KM(s) : C Janssen, A Stam, S Kwak
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 A. Winters 1.01 Gidon van Keyana MH IPOIII 99 91 93 283 Zeer goed
2 R. Taekema 1.20 Mareck v.h. Groot Wezenland MH IPOIII 93 96 88 277 Zeer goed
3 A. Nolles 1.06 Jacco v. h. Groot Wezenland MH IPOIII 96 83 96 275 Zeer goed
4 E.J. Bronsema 1.20 Evita Perro De La Casa Negra GRD IPOIII 94 92 81 267 Goed
5 R. Jipping 1.01 Lex Du Clos DÁlsan MH IPOIII 96 80 86 262 Goed
6 L. Meijs 1.16 Calla van Hagar's Vuur TH IPOIII 90 83 84 257 Goed
7 T. Weijma VDH Lyon van het Retrohof MH IPOIII 85 70 85 240 Goed
8 H. Nolles 1.20 Spyker TH IPOIII 83 75 82 240 Goed
9 M. Aans 1.06 Tyga xMH IPOIII 0 0 0 0 Gediskwalificeerd
10 H.J.M. Leusink 1.01 Captain-Boaz vom Hexenzauber DM IPOIII 15 78 92 xxx Onvoldoende
11 C. van Damme 1.06 Byro xMH IPOIII 75 65 80 xxx Onvoldoende
12 L. Deiman 1.06 Beer xDH IPOII 91 86 78 255 Goed

21-10-2017

Harderwijk, 2.16
NBG Individueel Kampioenschap (NIK)
KM(s) : W van Dijk, R. Zainal Abidin, C Jaspers
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 C.J. Polhout 2.05 Anouk vom Münzenberg MH IPOIII 98 93 97 288 Uitmuntend
2 W. de Haan 2.08 Laser Mi-Ji MH IPOIII 96 96 96 288 Uitmuntend
3 N.W. den Oudsten 4.19 Aaron vom Münzenberg MH IPOIII 97 94 92 283 Zeer goed
4 A. Winters 1.01 Gidon van Keyana MH IPOIII 96 93 90 279 Zeer goed
5 T.H. Berkers 6.10 Dara Meggan Bohemia MH IPOIII 90 92 90 272 Zeer goed
6 E. Amrein 3.03 Laika van het Retrohof MH IPOIII 92 85 94 271 Zeer goed
7 G. Valk 3.16 Arno MH IPOIII 86 91 93 270 Zeer goed
8 J. Valk 3.16 Lex Gila van d. Duca Vallei DH IPOIII 95 83 86 264 Goed
9 E. Köpp 2.08 Loco van de Berlex-hoeve MH IPOIII 85 82 93 260 Goed
10 C. de Wit 3.16 Ovar Kerry van d. Duca Vallei DH IPOIII 88 87 74 249 Goed
11 J.A. van der Rijst 2.20 Hugo vom Hause Gürtler TH IPOIII 70 70 78 218 Voldoende
12 J. Wernsen 2.05 Imzedrift`s Genna DH IPOIII 0 0 0 0 Gediskwalificeerd
13 M. van Eldik 2.08 Haicko xMH IPOIII 0 0 0 0 Gediskwalificeerd
14 R. Noordeloos 3.03 Quadex vom Ritterland DH IPOIII 0 0 0 0 Afgemeld
15 A. Vervat 4.02 Bandit von Semrowplatz DH IPOIII 0 0 0 0 Afgemeld
16 R. Taekema 1.20 Mareck v.h. Groot Wezenland MH IPOIII 59 84 93 xxx Onvoldoende

10-06-2017

NBG -Verenigingskampioenschap 10/11 juni 2017

Verenigingsklassement (beste 2 per vereniging)

1 1.20 HSV Vooruit 526            
2 3.16 HSV Andijk 492            
3 3.03 HSV Jagersveld 492            
4 3.08 GHV Opmeer 473            
5 4.07 GHSV Rijswijk 451            
6 3.06 WHG Schellingwoude 426            
7 1.06 HSV De Vluchtsprong 257            

Individueel Klassement

Lotnr Ver. Geleider Hond ras IPO A B C Tot.
1 4.07 A. Matekovic Nick Peyotle DH III 99 92 95 286
2 4.02 A. Vervat Bandit von Semrowplatz DH III 92 96 94 282
3 6.10 T. Berkers Dara Meggan Bohemia MH III 90 91 98 279
4 4.13 A. Maas Lilly v. 't Haagse Bloed MH III 87 87 98 272
5 4.06 S. Edery Brisko von der Ziegenranch DH III 96 80 96 272
6 1.20 E. Bronsema Evita Perro de La Casa Negra GRD IPO II* 87 90 90 267
7 3.07 J. Verheij Costa Polsmaten DH III 89 80 91 260
8 1.20 R. Taekema Mareck v.h Groot Wezenland MH III 72 90 97 259
9 1.06 A. Nolles Jacco v.h. Groot Wezenland DH III 91 70 96 257
10 3.03 A. van Kemenade Zocco van Zunderland DH III 78 86 92 256
11 3.08 K. Best Holland Lisa v. Le Dobry HH III 77 84 88 249
12 3.16 J. Valk Lex Gila v.d. Duca Vallei MH III 82 80 83 245
13 1.20 H. Nolles Spyker TH III 78 81 85 244
14 3.03 E. Harsveld Perla van Hamersslag DH III 85 70 81 236
                   
  3.08 H. Numan Arkay vam Metcol's Home MH III 85 72 afgebr  
  3.16 G. Valk Arno MH III 63 88 96 ---
  3.08 H. Kors Ayko v. ' t Glazenland DH III 46 84 94 ---
  3.08 F. de Leu Emm van Casinohof DH III 42 83 94 ---
  3.06 W. de Jong Krokasmedens Mio MH III 41 81 94 ---
  4.19 N. den Oudsten Aaron vom Münzenberg MH III 37 95 92 ---
  3.06 M. Vosveld Amor v. Hamersslag DH III 36 80 94 ---
  1.20 G. Melessen-Bosma Aragon Perro de La Casa Negra TH III 29 87 88 ---
  1.06 M. Aans Tyga xMH IPO II 23 DK   DK
  3.06 E. Kwehandjaja Kilat from Marrax Place MH III 20 65 80 ---
  3.03 R. Noordeloos Quadex vom Ritterland DH III 17 86 91 ---
  3.06 B. de Vree Cobra v.d. Amorhoeve BV III 7 73 90 ---
  4.07 S. v.d. Veen-Thuis Natalie 't Palmaleinehof DH III 2 80 83 ---
                   

30-09-2017 - NVBH NK IPO Belgische herders

Lotnr Naam Hond Zaterdag Zondag Zondag
      A B C Totaal  
1 Sandy Lips Jerry vom Zabelstein 95 93 97 285  
2 Ralph Sweebroek Germali's Nero 98 85 98 281  
3 Willem den Oudsten Aaron vom Münzenberg  95 92 90 277  
4 Denise Tesink Latoya van het Retrohof 96 85 94 275  
5 Theo Berkers Dara Meggan Bohemia 92 86 95 273  
6 Paul Bosman Caine van het Eldenseveld 80 90 95 265  
7 Ingrid Haverkort Mick van de Utadreef 86 85 92 263  
8 Ellen Bronsema Evita Perro de la Casa Negra 96 86 81 263  
9 Henk van Sambeek Kathi from the Best Heath 89 87 86 262  
10 John Snoeren Kay les Betulacees      90 80 90 260  
11 Sonja Louwers Masso van het Berkenmeer 84 83 92 259  
12 Rob Schoor King Gromit vom Schloss Neuhorst 86 81 92 259  
  Chris Polhout Anouk vom Münzenberg 51 87 97    
  Jacco van der Rijst Hugo vom Hause Gürtler  76 55 82    
  Rienk Taekema Mareck van het Groot Wezenland 5 84 90    
  Jolanda Verberne Jepp van het Groot Wezenland 12 83 94    
  Hennie Nolles Spyker  9 70 83    
  Willem de Jong Krokasmedens Mio 16 78 87    
  Mariska Dolfing  Arrack's Home Mila 80 58 DK    
  Egon Amrein Laika van het Retrohof 86 DK ---    
  Arjan Weterings Germali's Naiki 96 65 afgebr    
  Erik Köpp Loco van de Berlex Hoeve  58 afgem afgem    

16-09-2017

Emmen, 1.01
IPO A-B-C
KM(s) : A. Hop, S Kwak, T. Jonkers
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 A. Winters 1.01 Gidon van Keyana MH IPOIII 95 93 96 284 Zeer goed
2 I. Boneschansker 1.01 Gaelin van Keyana MH IPOIII 99 92 92 283 Zeer goed
3 N.W. den Oudsten 4.19 Aaron vom Münzenberg MH IPOIII 99 85 96 280 Zeer goed
4 J.M. Verkade- rolandus boers 1.01 Jersy de la Rouquine TH IPOIII 96 81 93 270 Zeer goed
5 B. Pesman VDH Maya van d. Eshorst DH IPOIII 97 80 91 268 Goed
6 E. Meijs NVBH Calla van Hagar's Vuur TH IPOIII 96 81 88 265 Goed
7 E.J. Bronsema 1.20 Evita Perro De La Casa Negra GRD IPOIII 92 91 82 265 Goed
8 A. Weekhout 2.06 Akira van Areshof DM IPOIII 99 70 88 257 Goed
9 A. Nolles 1.06 Jacco v. h. Groot Wezenland MH IPOIII 91 77 86 254 Goed
10 T. Weijma 1.12 Lyon van het Retrohof MH IPOIII 78 80 94 252 Goed
11 J.F. Wolt VDH Bo v.pauwkes DH IPOIII 82 84 78 244 Goed
12 H. Nolles 1.20 Spyker TH IPOIII 0 0 0 0 Afgemeld
13 H.J.M. Leusink 2.21 Captain-Boaz vom Hexenzauber DM IPOIII 6 77 91 xxx Onvoldoende
14 G. Melessen-Bosma 1.20 Aragon Perro de la Casa Negra TH IPOIII 24 87 89 xxx Onvoldoende
15 K.G. Luken-Lubbers 1.04 Bassan van de Woldstreek xDH IPOIII 8 90 80 xxx Onvoldoende
16 G. Smit 1.13 Dolly vom Windmuhlenberg DH IPOIII 7 82 78 xxx Onvoldoende
17 R. Kloosterman 1.13 Rebba de Las Flores HH IPOII 10 67 76 xxx Onvoldoende
18 C. van Damme 1.06 Byro xMH IPOI 92 72 82 246 Goed

21-05-2017

Jubbega, 1.20
VZH/IPO/SPH
KM(s) : S Kwak
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 R. Taekema 1.20 Mareck v.h. Groot Wezenland MH IPOIII 60 88 94 xxx Onvoldoende
2 R. Wever 1.20 Bert xMH IPOII 81 86 90 257 Goed
3 M. Aans 1.06 Tyga xMH IPOII 90 71 72 233 Voldoende
4 E.J. Bronsema 1.20 Evita Perro De La Casa Negra GRD IPOII 95 91 65 xxx Onvoldoende
5 M.J. Wiersma 1.12 Sadé vom Haus Valkenplatz DH IPOI 93 88 87 268 Goed
6 N. Taekema 1.20 Valco van d. Wolferskroon DH SPHI 90 90 Zeer goed
7 H.J. de Geus VDH Gandor von Haus Trivara DH SPHII 90 90 Zeer goed

15-04-2017

Groningen, 1.13
Regio Kampioenschap
KM(s) : A Stam, W Spies, A. Hop
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 R. van Goor 1.01 Gaelin van Keyana MH IPOIII 91 90 94 275 Zeer goed
2 R. Taekema 1.20 Mareck v.h. Groot Wezenland MH IPOIII 85 87 97 269 Goed
3 A. Nolles 1.06 Jacco v. h. Groot Wezenland MH IPOIII 98 80 91 269 Goed
4 J.M. Verkade-Rolandus Boers 1.01 Jersy de la Rouquine TH IPOIII 95 83 85 263 Goed
5 T. Weijma 1.12 Lyon van het Retrohof MH IPOIII 88 82 88 258 Goed
6 G.K. van Smit-dijk 1.13 Dolly vom Windmuhlenberg DH IPOIII 90 81 73 244 Goed
7 A. Winters 1.01 Gidon van Keyana MH IPOIII 0 0 0 0 Gediskwalificeerd
8 P. Brontsema 1.13 Cenna van het Eldenseveld MH IPOIII 49 86 90 xxx Onvoldoende
9 G. Melessen-Bosma 1.20 Aragon Perro de la Casa Negra TH IPOIII 20 86 78 xxx Onvoldoende
10 W. Tjeerdsma 1.12 Laser v. Frieslands Glorie DM IPOIII 99 82 0 xxx Onvoldoende
11 E.J. Bronsema 1.20 Evita Perro De La Casa Negra GRD IPOI 100 92 93 285 Zeer goed
12 M. Aans 1.06 Tyga xMH IPOI 90 70 70 230 Voldoende
13 L. Deiman 1.06 Beer xDH IPOI 75 70 84 229 Voldoende

05-11-2016

Emmen, 1.01
VZH/IPO
KM(s) : G List
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 J.H. Winters 1.01 Fauve van Keyana MH IPOIII 93 93 94 280 Zeer goed
2 M. Verkade 1.01 Killian vom Parchimer Land MH IPOIII 12 96 93 xxx Onvoldoende
3 R. van Goor 1.01 Gaelin van Keyana MH IPOII 100 97 96 293 Uitmuntend
4 A. Winters 1.01 Gidon van Keyana MH IPOII 98 90 93 281 Zeer goed
5 R. Jipping 1.01 Lex Du Clos DÁlsan MH IPOII 96 86 91 273 Zeer goed
6 E.J. Bronsema 1.20 Evita Perro De La Casa Negra GRD IPOI 100 91 0 xxx Onvoldoende

22-05-2016

Jubbega, 1.20
VZH/IPO/SPH
KM(s) : G List
Pl. Geleider Ver. Hond Ras Cert. A B C Totaal Kwal
1 A.M. v.d. Heide 1.06 Byanco Amerigo van d. Jagersheide RW IPOII 70 88 96 254 Goed
2 A. Taekema- de Vries 1.09 Tigo v. Scalindjo DH IPOI 76 84 94 254 Goed
3 R. Wever 1.20 Bert xMH IPOI 32 90 97 xxx Onvoldoende
4 C. van Damme 1.06 Byro xMH IPOI 10 70 86 xxx Onvoldoende
5 C. Dijk VDH Hannah van the Seven Bridges Road DH SPHII 94 94 Zeer goed
6 E.J. Bronsema 1.04 Evita Perro De La Casa Negra GRD VZH 58 + + +
7 R. Meester-v.d. Heide 1.20 Nokko v. Frieslands Glorie DM VZH 55 + + +
8 B.D. Kleinhesselink 2.12 Daneskjold Judge MH VZH 54 + + +

Site ontwerp: J.Laffra - fotografie: E. Bronsema.